O nasZespół CHF VICA działa na rynku usług finansowych nieprzerwanie od 2004 na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego oraz lubelskiego.

Przez okres zaledwie 4 lat zapracowaliśmy na zaufanie Banków oraz Instytucji Finansowych, które przekazują nam misję budowania sieci sprzedaży własnych produktów na rynku kredytów ratalnych, gotówkowych, hipotecznych oraz samochodowych. Struktura zarządzania firmą sprawia, iż każdy z działów posiada własną niezależność i swobodę w budowaniu sieci.

Ekspansywna polityka terytorialna przyczyniła się do nawiązania współpracy z blisko tysiącem Firm, Dealerów, Autokomisów, Prywatnych Importerów oraz Agencji Kredytowych.

Nabyte doświadczenie, zasób wiedzy merytorycznej oraz opinia na rynku usług finansowych pozwalają nam na obsługę Klienta ofertę na w pełni profesjonalnym poziomie.

Dzięki młodemu i dynamicznemu zespołowi ludzi będziemy nadal się rozwijać, aby Nasi Klienci mieli dostęp do najbardziej atrakcyjnych kredytów dostępnych na rynku bankowości krajowej.

Wkrótce uruchomimy dział KREDYTÓW INWESTYCYJNYCH oraz otworzymy kolejne biura.Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy


ZESPÓŁ CHF VICA